Reference

SIRENA FILM s.r.o.

Zemní práce na objektu cukrovaru

I v letošním roce jsme se v prosinci podíleli na úpravě areálu bývalého cukrovaru pro účely natáčení dalšího filmu. Nejdříve proběhly přípravné práce jako je srovnání terénu, dále proběhly úpravy stávajících budov. Také jsme vytvořili hromady suti a napodobeninu prašné silnice dle přání objednatele. V naší galerii můžete najít fotografie a videa z této zakázky.

 

MIA FILM s.r.o

Demoliční práce a recyklace stavebních odpadů

V průběhu července, srpna a září 2014 filmová produkce MIA FILM v areálu bývalého  cukrovaru v Lenešicích připravovala natáčení filmu „ Himmelsleiter “ (v překladu Žebřík do nebe). Zbytky bývalého cukrovaru měly představovat rozbombardovaný Kolín nad Rýnem na konci druhé světové války.

Naše firma Vlček – zpr se podílela na přípravě kulis, prováděli jsme demoliční práce, drcení betonu a sutí na stavební recyklát, přepravovali jsme písek, kamenivo, na své si přišla i vydrcovací lžíce, připravovali jsme plochy pro stání karavanů atd.

Na této akci byly použity naše stroje jako je pásový otočný bagr JCB JS200LC s drtící lžící, kolový bagr JCB JS200W, traktorbagr TEREX s hydraulickým kladivem, kolový nakladač VOLVO 110L, TATRA 815 sklápěč.

 

AGROSTAV JIHLAVA

Drcení stavebního odpadu

V červnu 2014 pro společnost AGROSTAV JIHLAVA naše firma v Cítově drtila železobeton pásovým otočným bagrem JCB JS200LC s drtící lžící.

V dubnu 2014 se provádělo drcení betonu v Radovesicích. Na tuto recyklaci stavebního materiálu byl nasazen mobilní drtič EXTEC C10+.

 

SLUŽBY MĚSTA POSTOLOPRTY, s.r.o.

Drcení stavebního materiálu

V květnu 2014 naše firma Vlček – zpr v areálu Služeb města Postoloprty pomocí mobilního drtiče EXTEC C10+ drtila beton. Na nakládku do drtiče jsme použili pásový otočný bagr JCB JS200LC. Výslednou frakcí při recyklaci tohoto stavebního odpadu byla 0-63 mm.

 

ASIP Enviromental Property s.r.o.

Recyklace stavebních odpadů

V říjnu 2013 se pro společnost ASIP Enviromental Property s.r.o. v Háji u Loučné pod Klínovcem drtil beton, suť, cihly a tvárnice.

 

Refilsta s.r.o.

Recyklace stavebního odpadu

V květnu 2013 se ve Vrbce drtily betonové kusy. Nakládka do mobilního drtiče se prováděla kolovým nakladačem VOLVO 110L.